Zrušit

O nás

Milujeme dřevo, jeho přirozenou krásu a vzhled. Věříme, že dřevo obohacuje naše životy. Dává nám pocit domova, kdekoli se nacházíme. Naší zodpovědností je dřevo respektovat a chránit a tento úkol bereme vážně. Proto neustále pracujeme na nových technologiích výroby, vylepšování receptur, přinášíme nové produkty a systémy ochrany dřeva tak, abychom vám mohli poskytnout to nejlepší.
Xyladecor je součástí rodiny špičkových produktů na ochranu dřeva, jako jsou např. Sikkens, Sadolin, Herbol. Produkty s více než stoletou tradicí a zkušenostmi, procházející stejnými výrobními a kontrolními procesy.
Jsme tu, abychom pečovali o dřevo.

Proč se řadíme mezi nejlepší značky v produktech na ochranu dřeva?

V našem portfoliu máme mnoho světově proslulých woodcare značek s více než 500 lety zkušeností. Je nám vždy ctí dozvědět se více o dřevu a prostřednictvím našeho R&D oddělení (specializované oddělení pro vývoj a inovace) posouváme hranice poznání neustále kupředu

Nezávislé testy prokázaly, že se naše výrobky řadí k těm nejlepším. Dodávají lepší vzhled a delší ochranu než běžně dostupné produkty. Prostřednictvím programu komplexního globálního testování, byly důsledně zkontrolovány všechny naše produkty, aby bylo zajištěno, že jsou vždy nejlepší ve své třídě.

Poskytujeme ochranu, která je komplexní, která proniká hluboko do dřeva a poskytuje delší ochranu. Zajišťujeme kompletní ochranu před všemi typy napadení hmyzem a rozkladu proti UV záření a poškození deštěm. Naše unikátní technologie zajišťuje, že naše produkty poskytují nejúčinnější dostupnou ochranu.

Máme působivé výsledky ve vývoji nových technologií v ochraně dřeva a i nadále půjdeme cestou neustálých inovací. Prostřednictvím našeho specializovaného výzkumného a vývojového týmu budeme neustále hledat nové způsoby, jak chránit dřevo a budeme i nadále pomáhat spotřebitelům k dosažení požadovaných výsledků s použitím našich produktů.

O nás

Co o nás říkají uživatelé